کاروان سلامت همدان در طبس مستقر شد

همدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان گفت: ۱۸ تن از پزشکان متخصص این استان در قالب کاروان سلامت برای خدمت‌رسانی به افراد محروم و کم‌برخوردار در منطقه یخاب طبس در خراسان‌جنوبی مستقر شدند.

بهروز کارخانه ای روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این تیم پزشکی متشکل از متخصصان داخلی، فوق تخصص اطفال، فوق تخصص ریه، متخصص زنان، فیزیوتراپ، پزشک عمومی، دندانپزشک، پرستار، اپتومتریست و متخصص سونوگرافی است.

وی با بیان اینکه دستگاه سونوگرافی نیز به این محل منتقل شده اضافه کرد: کاروان سلامت همدان از ۲۴ شهریور در منطقه یخاب طبس مستقر شده و تا ۲۹ شهریور در این منطقه خدمات رسانی می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان ادامه داد: منطقه یخاب طبس در فاصله یک هزار و ۳۰۰ کیلومتری همدان قرار دارد و تیم پزشکی به صورت داوطلبانه در این منطقه حضور یافتند.

کارخانه ای بیان کرد: علاوه بر تیم پزشکی، کادر اجرایی نیز در این محل حضور دارند و یکی از دغدغه های مهم مردم این محل از جمله کمبود آب آشامیدنی را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: هلال احمر همدان ۱۰ تانکر ۲ هزار لیتری را از این استان خریداری و تهیه کرده و آن را به منطقه یخاب طبس منتقل کرده است.

۷۵۲۶/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =