۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۸:۲۹
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 83476808
۰ نفر

برچسب‌ها

وزیر علوم وارد مازندران شد

ساری - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز دوشنبه با هدف بازدید از پنج دانشگاه دولتی مازندران، بازدید از دستاوردهای علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی استان ، نشست با مسئولان و تشکل‌های دانشجویی این واحدهای دانشگاهی و افتتاح طرح‌های عمرانی وارد مازندران شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، وزیر علوم در این سفر ۲ روزه مازندران مهمان دانشگاهیان ، سمن‌های دانشجویی و مسئولان استانی مازندران خواهد بود و در برنامه ای فشرده، بازدید از مراکز پژوهشی و نشست با مسئولان و بررسی و پیشرفت طرح های توسعه فضای دانشگاهی را در دستور کار خود دارد.  

دکتر منصور غلامی در نخستین سفر خود به استان مازندران ابتدا در جمع مسئولان ، پژوهشگران و خبرنگاران استان مازندران در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران واقع در بابلسر حاضر خواهد شد. 

وی همچنین بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه مازندران در بابلسر و نشست با اعضای شورای دانشگاه مازندران با حضور مسئولان دانشگاهها و استان را برنامه صبح روز نخست سفر خود دارد.

همچنین ادای احترام به شهدا با حضور بر سر مزار شهدای پردیس مازندران و پس از آن بازدید از پروژه‌های عمرانی این دانشگاه و نیز حضور در جلسه تشکل های دانشجویی دانشگاه مازندران از دیگر برنامه های وزیر علوم در دانشگاه مازندران است.   

دانشگاه نوشیروانی بابل نیز دومین مقصد سفر وزیر علوم در سفر ۲ روزه خود به مازندران است و دکتر غلامی نشستی هم با نخبگان و اعضای شورای سیاستگذاری این دانشگاه خواهد داشت و پس از آن نیز در نشست با مسئولان دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل حاضر می شود .   

وزیر علوم در روز دوم سفر خود در دانشگاه های کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه علم و فناوری مازندران واقع در بهشهر حاضر خواهد شد که در قالب بازدید  ، نشست با مسئولان دانشگاه و افتتاح چند طرح عمرانی است.

طرح های قابل بهره برداری در حوزه دانشگاه های مازندران در سفر وزیر علوم به این استان شامل طرح های دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری خواهد بود و بازدید از پارک علم و فناوری مازندران برنامه آخر سفر دو روزه وزیر علوم به این استان است . 

بنا به اعلام دانشگاه علوم کشاورزی  و منابع طبیعی ساری، افتتاح ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با متراژ یک هزار و ۷۵متر در سه طبقه و آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه مرکزی دانشگاه با هدف باز چرخانی و استفاده مجدد از آب با ظرفیت ۴۰۰ متر مکعب در شبانه روز طرح های عمرانی این دانشگاه است که با حضور وزیر علوم انجام می شود.

وزیر علوم پرونده سفر خود به مازندران را با حضور در شورای اداری استان که در محل استانداری مازندران برگزار می شود خواهد بست.  

مازندران بیش از ۲۰۰ مرکز دانشگاهی دارد که اکثر این مراکز غیرانتفاعی هستند.

۷۳۳۵/۱۶۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =