۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۳۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83476789
۰ نفر

برچسب‌ها

برابر پیکان هشت بازیکن شاهین باید تعویض می‌شدند

بوشهر_ایرنا_ سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهرگفت: در صورت اختیار قانونی باید هشت بازیکن تیمم را در بازی برابر پیکان تعویض می‌کردم.

عبدالله ویسی یکشنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پیکان تهران در جمع خبرنگاران افزود: هر دو تیم در این بازی برد می خواستند ولی شاهین به دلیل بازی در خانه نیاز بیشتری به سه امتیاز این بازی داشت.

وی بیان کرد: نوع بازی هر دو تیم برای کسب برد بود که آنها با مالکیت توپ و ما هم با ضدحملات و کار از کناره‌ها برای رسیدن به پیروزی برنامه داشتیم.

 ویسی ادامه داد: ما با اقبال و زد و خورد توانستیم یک گل بزنیم اما نتوانستیم از این گل محافظت کنیم و در نهایت تیم پیکان گل مساوی را به ثمر رساند.

وی یادآور شد: در این بازی تیم پیکان می‌توانست برنده باشد اما به‌هرحال یک امتیاز از این بازی می تواند برای آینده شاهین امیدوار کننده باشد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین درباره اینکه چرا تیمش در خانه شرایط خوبی ندارد پاسخ داد: دلیل آن را نمی‌دانم چراکه ما در مشهد با وجود ۱۰ نفره شدن بسیار خوب بازی کردیم.

 ویسی افزود: باید تیم را درست کنیم و بهانه‌ای هم نداریم چرا که وقتی تمام تیم بد بازی می‌کند باید برای آن چاره‌اندیشی کنیم. 

وی عنوان کرد: ما باید شرایط را بهتر کنیم و راضی هستیم که امروز نباختیم و شاید یک امتیاز هم برای آغاز روند نتیجه گیری بد نباشد.

ویسی افزود: چنانچه بتوانیم از فضاهای خالی استفاده کنیم و از قدرت موقعیت‌سازی بهره ببریم می‌توانیم شرایط تیم را بهتر کنیم.

ویسی ادامه داد: این روش کار ماست که مالکیت توپ را به حریف بدهیم، عقب بازی کنیم و با استفاده از بازیکن سرعتی روی ضدحمله ها صاحب موقعیت شویم.

وی در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر آخرین وضعیت دانیال ماهینی برای پیوستن به شاهین بوشهر گفت: وی ۲ سال از شرایط مسابقه دور بوده ولی با این حال می تواند به تیم شاهین کمک کند.

ویسی گفت: همان طور که شاهین با جذب ماهینی می تواند به وی کمک کند خود دانیال ماهینی نیز با کوتاه آمدن در بحث مالی می تواند به شاهین کمک کند.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =