صادقی: می‌توانستیم بدون گل خورده برنده شویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در برابر نساجی مازندران می‌توانستیم گلی دریافت نکنیم و پیروز میدان باشیم اما متاسفانه گل خوردیم و دقایق پایانی مسابقه برای ما بسیار سخت شد.

ابراهیم صادقی در پایان دیدار سایپا و نساجی مازندران که با نتیجه ۴ بر ۳ به سود سایپا پایان یافت اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در یک بازی خیلی خوب، پیروز میدان شدیم و از بازیکنان‌ تیمم نیز تشکر می‌کنم که با تمام توان خود بازی کردند.

سرمربی سایپا افزود: در مورد گل‌هایی که خوردیم باید بیشتر با بازیکنان‌مان صحبت کنیم زیرا تیم سایپا، تیم جوانی شده و در شرایطی که می‌توانستیم گلی دریافت نکنیم و پیروز میدان باشیم، متاسفانه گل خوردیم و دقایق پایانی مسابقه برای ما بسیار سخت شده بود.

وی اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم این روند را تا پایان لیگ حفظ کنیم زیرا هفته به هفته شرایط سخت‌تر می‌شود؛ برای تیم ما که مجموعه جوانی است، جای خوشحالی دارد که توانستیم امروز پیروز میدان باشیم.

صادقی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سایپا در ۳۰ دقیقه پایانی بهم ریخته بود و آیا ایجاد وقفه به خاطر دیدارهای تیم ملی علت این بهم‌ریختگی بوده است یا خیر، گفت: از نظر من مشکل این نبود. همان‌طور که گفتم تیم جوانی داریم و اشتباهات بازیکنان در تک‌تک صحنه‌ها موجب می‌شد گل دریافت کنیم و تحت فشار قرار بگیریم. ضمن اینکه بازی‌های تیم ملی مهم است و باید با وقفه‌ها کنار بیاییم.

سرمربی سایپا تاکید کرد: به طور قطع تمرینات بیشتری می‌کنیم تا در دیدارهای آینده بتوانیم اشتباهات کمتری داشته باشیم. در دقایق پایانی این مسابقه نیز موقعیت گلزنی داشتیم اما بازیکنان‌مان نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کنند و فوتبال یعنی استفاده از لحظه‌ها.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =