تدارک فارس برای حضور در لیگ برتر فوتبال

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: اولویت ما حضور تیم های فوتبال استان در لیگ برتر است و از همه ظرفیتهای قانونی برای کمک به تیم‌های فوتبال استان بهره خواهیم گرفت تا پاسخی به مطالبه افکارعمومی در استان فارس بدهیم.

عنایت الله رحیمی یکشنبه در دیدار با اعضای هیات فوتبال فارس که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد ،  استفاده از ظرفیت های بالقوه موجود در استان فارس و توانمندی های باشگاه هایی مانند فجرشهید سپاسی و قشقایی برای رونق هرچه بیشتر فوتبال در استان را خواستار شد.

وی تاکید کرد: فوتبال ورزشی جمعی است و باید تصمیم گیری در این زمینه نیز به صورت جمعی صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس  با بیان این که پیشکسوتان ورزشی، سرمایه اجتماعی ورزش محسوب می شوند بیان داشت:  باید از حضور پیشکسوتان حوزه های مختلف داوری، مربیگری و بازیکنان پیشکسوت برای هم فکری و بهره گیری از تجربیات و راهکارهای آنان دعوت به عمل آید و گزارش اقدامات صورت گرفته در این حوزه به آنان ارائه شود.
استاندار فارس با اشاره به این که وجود وفاق و همدلی در هیات فوتبال می تواند زمینه ساز موفقیت در این عرصه باشد، افزود: باید با همه افراد و گروه های دلسوز ارتباط داشته باشید و از کمک آن ها برای بهبود شرایط فوتبال استان استفاده کنید.
وی افزود: دولت و بخش ورزش در استان فارس تلاش های بسیاری برای گسترش زیرساخت ها  صورت داده اندکه  از نگاه مدیریت ارشد استان نمره این بخش در فارس، بسیار خوب است و باید از همه عوامل دست اندرکار تقدیر کنیم.
استاندار فارس با بیان این که وجود تیم فوتبال در لیگ برتر کشور، مانند پرچم است که می تواند فارس را به همه معرفی کند، بیان داشت: فوتبال حرفه ای بزرگسالان مورد توجه و علاقه بیشتر افراد در جامعه ما و در سطح دنیاست و به همین دلیل باید توجه ویژه ای به این بخش داشته باشیم.
وی تاکید کرد :  برخی مسائل بی پایه در فضاهای مجازی با شاخ و برگ فراوان شایعه می شود، گفت: خدمات واقعی دولت به ویژه در زمینه تامین زیرساخت های ورزشی در سطح استان و ارتقای جایگاه ورزشی استان باید به وسیله دست اندرکاران و متصدیان به مردم اطلاع رسانی و از تلاش های گسترده دولت دفاع شود.
وی با بیان اینکه باید بکوشیم همه آحاد جامعه از مواهب ورزشی بهره مند شده و نشاط هرچه بیشتر گسترش یابد، گفت: جامعه ما نشان داده است که می توان با حضور زنان و مردان در عرصه های مختلف به توسعه و بالندگی بیشتر دست یافت همچنان که  در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در مراسم عزاداری محرم همه مردم در کنار هم در این مراسم ها حضور می یابند و از ارزش ها دفاع می کنند.

۹۶۰۰ / ۲۰۲۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =