۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۴
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83476739
۰ نفر

برچسب‌ها

جدال ذوب آهن و تراکتورسازی برنده نداشت

اصفهان- ایرنا- دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز با تساوی بدون گل در ورزشگاه فولادشهر اصفهان پایان یافت.

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور سازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور در میان بیش از ۲هزار نفر از هواداران دو تیم از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه امروز یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد و در پایان هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دارند.

در این دیدار که با حضور پرشور هواداران دو تیم آغاز شد در ابتدا بازیکنان تراکتورسازی ها حملاتی را روی دروازه تیم میزبان تدارک دیدند که با فرصت سوزی مهاجمان هر دو تیم از بین رفت.در آن طرف میدان تیم ذوب آهن اصفهان  در چند موقعیت خوب گلزنی به دست آورد که با بی دقتی مهاجمان از بین رفت. در یکی از صحنه ها سانتر قاسم حدادی فر ضربه های محمدی را در پی داشت که این موقعیت از بین رفت و در آن طرف میدان نیز جونیور مهاجم ذوب آهن ضربه خود را با بی دقتی از کنار دروازه ذوب آهن به هدر داد.

 برغم تلاش هر دو تیم توپ در میانه های زمین برای هر دو تیم در جریان بود که در نیمه دوم هر دو تیم برای گلزنی تلاش کردند و باز ی سنگینی برای هر دو تیم رقم خورد. بازیکنان هر دو تیم با وجود یک بازی زیبا در نیمه دوم که بسیار سخت و نفس گیر بود برای هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا تراکتورسازی تبریز با وجود مهره های خوب خود در اصفهان یک امتیاز را کسب کند و در آن طرف میدان تیم ذوب آهن اصفهان نیز دومین تساوی خود را در فصل جاری به دست آورد.

در این دیدار برای تیم ذوب آهن اصفهان، یوسف بهزادی، نژاد مهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، رضا حبیب زاده، مهران درخشان مهر، میلاد شیخ فخرالدینی، مسعود ابراهیم زاده و ارسلان مطهری(دقیقه۷ تعویض با علیرضا منظمی) باهدایت علیرضا منصوریان به میدان ر فتند.

برای تیم تراکتور نیز با هدایت مصطفی دنیزلی از کشور ترکیه نیز رشید مظاهری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، رضا اسدی، میمبلا ۷۵ تعویض اکبر ایمانی، اشکان دژاگه ۶۰ تعویض سوگیتا، احسان حاج صفی و کوین فورچونه(۶ تعویض با ساسان انصاری و مسعود شجاعی به میدان ر فتند.

این دیدار را کوپال ناظمی با کمک های حسن ظهیری، تورج عیوض محمدی قضاوت کردند.

با این نتیجه تیم ذوب آهن با  ۲ امتیاز از سه بازی در رتبه ۱۲ لیگ برتر و تیم تراکتورسازی تبریز نیز با ۵ امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت.

۸۱۱۴/۶۰۲۶/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =