یک کهگیلویه و بویراحمدی سرپرست انجمن والیبال فدراسیون روستایی شد

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رحمان همت پور از این استان به عنوان سرپرست انجمن والیبال فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی منصوب شد.

آرمان حاتمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همت پور رئیس هیأت ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: حکم انتصاب رحمان همت پور امروز یکشنبه از سوی غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی ابلاغ و صادر شده است.

حاتمی بیان کرد: در این حکم آمده که رحمان همت پور به عنوان سرپرست انجمن والیبال فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی منصوب می شود.

وی عنوان کرد: شایسته است که ایشان علاوه بر پیش بینی تمهیدات لازم توجه ویژه ای نیز به وظایف تبیین شده در انجمن والیبال فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی، محلی داشته باشد.

حاتمی ابراز داشت: برنامه ریزی برای توسعه والیبال سالنی و ساحلی در روستاها و مناطق عشایری کشور با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه هدف، تربیت داوران و مربیان، برگزاری مستمر رقابت های والیبال، قهرمان پروری به ویژه در رده سنی پایه و استفاده بهینه از ظرفیت های بخش خصوصی و غیردولتی در دستور کار ایشان قرار گیرد.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =