۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۰
کد خبرنگار: 2192
کد خبر: 83476595
۰ نفر

برچسب‌ها

رویکرد خدمت به مردم باید تقویت شود

قم - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: تعامل و همکاری دستگاه های مختلف با یکدیگر رویکرد خدمت بیشتر به مردم را تقویت خواهد کرد.

محمدرضا گروسی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری استان قم،‌ افزود:‌ تکریم ارباب‌رجوع در ادارات استان باید در اولویت باشد و در همین رابطه همه مدیران یک روز خاص را برای انجام دیدارهای مردمی اختصاص دهند.

وی بیان کرد: ارتباط خوب و دوسویه ادارات استان با مجموعه استانداری قم، قابل‌تقدیر است و این رویکرد برای خدمت بیشتر به مردم،‌ تقویت خواهد شد.

گروسی گفت:‌ همچنین با توجه به تأکیدهای استاندار محترم،‌ مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس باید دیدار با خانواده معظم شهدا،‌ جانبازان گرامی و ایثارگران گران‌قدر را در دستور کار خویش قرار دهند.

وی بیان کرد: لازم است تا برنامه‌های هفته دفاع مقدس در قم در باشکوه‌ترین صورت ممکن برگزار شود و همه دستگاه‌های استان در این زمینه مشارکت لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: تشکیل ستاد اربعین و تدوین برنامه‌های گسترده برای گرامیداشت این نماد شیعی،‌ موضوع دیگری است که با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان به‌زودی عملیاتی خواهد شد.

گروسی همچنین از مدیران شرکت‌کننده در شورای اداری استان خواست نسبت به انجام فریضه الهی امربه‌معروف و نهی از منکر در سطح دستگاه‌ها و نهادهای استان،‌ اهتمام لازم را داشته باشند.

۷۴۰۵/ ۶۱۳۳/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =