داورزنی و محمودی در انتخابات فدراسیون والیبال ثبت نام کردند

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان و بازیکن پیشین تیم ملی والیبال ایران، برای شرکت در انتخابات فدراسیون والیبال ثبت نام کردند.

ثبت نام از نامزدهای شرکت در انتخابات فدراسیون والیبال که از ۹ شهریور آغاز شده بود، در پایان ساعت کاری امروز (یکشنبه ۲۴ شهریور) به اتمام می‌رسد.

در آخرین روز از ثبت نام نامزدها، ۲ چهره سرشناس نامزدی خود در انتخابات را اعلام کردند.

ابتدا بهنام محمودی ستاره سال‌های گذشته والیبال ایران که سابقه بازی در لیگ ایتالیا را هم در کارنامه دارد، ثبت نام کرد. محمودی در دوره گذشته انتخابات والیبال هم نامزد کسب ریاست فدراسیون بود ولی در روز برگزاری انتخابات در مجمع حاضر نشد.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان هم در آخرین ساعات ثبت نام، در فدراسیون حاضر شد و فرم ثبت نام را پر کرد. داورزنی در سال‌های ۸۵ تا ۹۶ سرپرستی و ریاست فدراسیون را بر عهده داشت.

ثبت نام داورزنی در انتخابات فدراسیون والیبال درحالی است که او ۲۳ مرداد گفته بود: برای حضور در انتخابات فدراسیون والیبال برنامه‌ای ندارم اما اگر شرکت کنم ابتدا از سمتم در وزارت ورزش استعفا می‌دهم.

در روزهای گذشته امیرحسین منظمی، محمود افشاردوست، احمد سعادتمند و علیرضا دریابیگی هم در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرده بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =