واژگونی پژو در محور شاهرود - دامغان یک کشته و سه مجروح داشت

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی خودروی سواری پژو ۲۰۶ در کیلومتر پنج محور شاهرود- دامغان ، یک کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

ناصر سلمانپور یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : در این حادثه که ساعت ۱۴و۱۱ دقیقه و در کیلومتر پنچ این محور روی داد ، یک خانم  در دم جان باخت.

وی ادامه داد : سه تن از سرنشینان خودرو دچار جراحت شدند که پس از اقدامات نخستین برای مداوای بیشتر با ۲ آمبولانس اورژانس امام علی (ع) به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.

 ساعت هفت و ۳۳ دقیقه امروز یک  واژگونی خودرو سمند در کیلومتر ۸۵ محور دامغان- سمنان روی داده بود که  راننده خودرو جانش را از دست داد و یک سرنشین هم مصدوم شد .

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

محورهای ارتباطی استان سمنان با ۴۰ دوربین سرعت سنج و نظارتی پلیس راه و ۱۴ پایگاه جمعیت هلال احمر پوشش داده می شود.

سالانه دست کم ۱۵ میلیون مسافر و گردشگر از محورهای ارتباطی استان سمنان تردد می کنند. حدود ۶۰۰ کیلومتر از محور تهران-مشهد در استان سمنان واقع است.

۷۳۵۷

اخبار مرتبط