۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83476048
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ عضو باند سندسازی خودروهای سرقتی در تهران دستگیر شدند

تهران- ایرنا- معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ تن از اعضای باند سند نمره کار خودروهای سواری خبر داد و گفت: متهمان با بازسازی خودروهای سرقتی سند نمره در شهر تهران می کردند که شناسایی سایر همدستان آنها ادامه دارد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی در این باره اظهار داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که فردی به نام "ک. " اقدام به خرید چند دستگاه خودروی سواری تصادفی پژو از شهر مشهد کرده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی خودروها را بازسازی و به فروش می رساند که اکنون خودروها در حال تردد در شهر تهران هستند.
وی افزود: با بررسی دقیق تر و انجام اقدامات پلیسی مشخص شد شغل فردی که کامران با وی در شهر مشهد ارتباط دارد، خرید خودروهای تصادفی است که اخیرا این فرد تعداد خودروی تصادفی را به کامران فروخته است.
میرزکی ادامه داد: مشخص شد خودروهای فروخته شده پس از گذشت مدت زمان کوتاهی توسط متهمان بازسازی و به فروش رسیده است.
وی گفت: با توقیف خودروها و انجام اقدامات کارشناسی مشخص شد که خودروها فاقد اصالت و دارای ارکان غیر فابریک از نوع خودروهای سرقتی سند نمره هستند.
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: شناسایی محل سکونت و اختفای "ک. " در دستور کار کارآگاهان معاونت مبارزه با سرقت وسائط نقلیه قرار گرفت و مشخص شد که متهم اصلی پرونده  اهل و ساکن شهرستان بناب است، پس از شناسایی مخفیگاه متهم، با هماهنگی های قضائی و  دریافت نیابت قضائی تیمی از ماموران اداره دوم پلیس آگاهی پایتخت به شهرستان بناب اعزام شدند و پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت، وی را قبل از ورود به محل سکونتش دستگیر کردند.

میرزکی با اشاره به این که در بازرسی از مخفگیاه متهم تعدادی اسناد و مدارک مربوط به خرید و فروش خودرو کشف شد، ادامه داد: علاوه بر این مدارک تعدادی قطعات خودروی سواری تصادفی نیز کشف شد.
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ  گفت: تاکنون چهار دستگاه خودروی سرقتی سند نمره کشف و مال باختگان آنها شناسایی شدند.
وی خاطر نشان کرد: تحقیق برای شناسایی همدستان وی و کشف سایر جرائم مشابه از متهمان ادامه دارد.

تهرام/۱۱۰۹//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =