۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۶
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83475978
۰ نفر

برچسب‌ها

شرور سابقه دار به دام پلیس آگاهی زنجان افتاد

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: شرور غیربومی و سابقه دار که پس از ضرب و جرح یک شهروند زنجانی از محل جرم متواری شده بود از سوی عوامل پلیس آگاهی این استان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ جعفر رحمتی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: چند روز قبل این فرد شرور و اوباش با سلاح سرد (قمه) در پارک کودک زنجان، رعب و وحشت ایجاد کرده و یکی از شهروندان زنجانی را در همین مکان، مضروب کرده بود.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی با شکایت شاکی، بررسی‌ها و تحقیقات خود را برای  شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار قرار دادند که در نهایت با انجام اقدامات فنی و پلیسی متهم شناسایی شده را دستگیر کردند و سلاح سرد مورد استفاده قرار گرفته نیز کشف و ضبط شد.

رحمتی افزود: متهم که در هنگام ایجاد رعب و وحشت و ضرب و جرح این شهروند زنجانی در حالت عادی نبوده در تحقیقات پلیسی به صراحت به جرم خود معترف و پس از تکمیل پرونده از طریق مرجع قضایی روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شهروندان خواست در صورت برخورد با موارد مشابه، از هرگونه درگیری و برخورد فیزیکی به جد خودداری کرده و بلافاصله مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ درمیان بگذارند.

رحمتی به اراذل و اوباش توصیه کرد دست از شرارت و درگیری بردارند چراکه در غیر این صورت پلیس با اقدامات خلاف آنان برخورد قاطع قانونی خواهد کرد و یقین بدانند در صورت متواری شدن نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی خواهند شد.

۶۰۸۴/۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =