۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۸
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83475556
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۸ کیلوگرم شیشه در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه، از انهدام یک باند تهیه و توزیع موادمخدر و کشف ۱۸ کیلوگرم شیشه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «علیرضا دلیری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کرمانشاه از ورود یک محموله مواد از مرزهای شرقی کشور به داخل شهر رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، موفق به شناسایی یک باند ۲ نفره شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آنها اقدام کردند.
سرهنگ دلیری افزود: در بازرسی از مخفیگاه قاچاقچیان موادمخدر، ۱۸ کیلوگرم شیشه به همراه یک قبضه کلت کمری و تعدادی فشنگ کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: قاچاقچیان دستگیر شده برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شدند.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۲ تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۸۵ درصد رشد نشان می دهد.
سرهنگ دلیری در پایان با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، گفت: شهروندان می توانند اخبار خود در خصوص قاچاق مواد مخدر و عاملین توزیع و خرده فروشان را از طریق سامانه ۱۲۸ اطلاع دهند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶