۲۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۶
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83475544
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۶۲ هزار نخ سیگار قاچاق در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از کشف ۲۶۲ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهر کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ «محمدرضا امیری» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال اطلاع کاراگاهان از فعالیت قاچاقچیان و اینکه قصد ورود یک محموله سیگار قاچاق به شهر کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: تیمی از اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به ردیابی مسیر تردد خودروی حامل کالای قاچاق در محور کرمانشاه - میانراهان شده و توانستند آن را متوقف کنند.
سرهنگ امیری تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی که یک دستگاه سمند بود ۲۶۲ هزار نخ سیگار قاچاق که طق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد ریال می رسید، کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان همچنین از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
وی در پایان، مبارزه با پدیده قاچاق را یکی از مهمترین برنامه های پلیس آگاهی برشمرد و گفت: با قاچاقچیان بدون هیچ گذشتی برخوردهای قانونی صورت می‌گیرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶