۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۵۵
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 83475391
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح نظارت بر بازار ویژه بازگشایی مدارس در شادگان آغاز شد

آبادان - ایرنا - طرح نظارت بر بازار پوشاک ، کیف ، کفش و لوازم التحریر به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال جدید تحصیلی از سوی اداره صنعت معدن و تجارت در شهرستان شادگان آغاز شد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شادگان شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در آستانه آغاز سال جدید تحصیلی و ایام بازگشایی مدارس و  افزایش تقاضا برای برخی کالاها و خدمات ، این سازمان برای جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها، طرح تشدید بازرسی و نظارت ویژه بازگشایی مدارس را در این شهرستان آغاز کرده است.

عبدالامیر نواصری افزود: در راستای اجرای این طرح بازار اقلامی نظیر نوشت افزار، لوازم درسی، کیف، کفش و پوشاک دانش آموزان تحت نظارت جدی ناظران اداره صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شادگان نظارت بر میزان سود خرده فروشان و عمده فروشان، نصب برچسب قیمت، صدور فاکتور فروش و نظارت ویژه بر نرخ‌های تعیین شده را از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح اعلام کرد.

نواصری گفت: شهروندان در صورت مشاهده گرانفروشی می‌توانند از سامانه تلفنی ۱۲۴ آن را اطلاع‌رسانی کنند و در مورد کالا و خدماتی که قیمت آن نیازمند کار کارشناسی است باید به اداره صنعت، معدن و تجارت مراجعه کنند.

بیش از نیمی از جمعیت دانش آموزی شادگان ساکن روستا هستند. 

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =