حسن‌زاده: امیدوارم رای بیرانوند عادلانه باشد

تهران- ایرنا- رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: دفاعیات و عذرخواهی باشگاه پرسپولیس و شخص «علیرضا بیرانوند» را لحاظ کردیم و فیلم را دیدیم، رای را هم صادر کردیم و امیدواریم که این رای عادلانه باشد.

«اسماعیل حسن‌زاده» رییس کیمته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران در مورد حضور علیرضا بیرانوند در کمیته انضباطی اظهار داشت: جلسه رسیدگی انجام شد و اظهارات را شنیدیم. با توجه فیلمی که مشاهده کردیم و شنیدن اظهارات این دروازه‌بان، امروز رای نهایی صادر و برای امضا به دفتر دبیرکل فدراسیون ارسال خواهد شد.

وی افزود: اگر امروز ما این رای را صادر کنیم هیچ مانعی برای ابلاغ نیست. ما طبق صحبت‌های بیرانوند رای دادیم؛ قانون اجازه نمی‌دهد قبل از اینکه رای ابلاغ شود آن را اعلام کنیم بنابراین بعد از امضای دبیر کل این رای اعلام خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا توهین بیرانوند محرز شده است، تصریح کرد: در رای صادره این موضوع را اعلام خواهیم کرد.

رییس کمیته انضباطی در پایان تاکید کرد: تجریه نشان داده است هر رایی که در مورد تیم‌های بزرگ صادر کرده‌ایم، منتقدان و موافقانی داشته است. با این حال مهم این بود که دفاعیات و عذرخواهی باشگاه پرسپولیس و شخص بیرانوند را لحاظ کردیم، فیلم را دیدیم و رای را هم دادیم و امیدواریم این رای عادلانه باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha