کمالوند: باید برای گرفتن حقمان به مراجع قضایی برویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی با اشاره به طلب بیش از ۷۰۰ میلیون تومانی خود از باشگاه‌های مختلف، گفت: برای گرفتن حقمان باید به مراجع قضایی رفته یا به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنیم.

«فراز کمالوند» که عصر امروز (شنبه) برای حضور در کمیته انضباطی  به فدراسیون فوتبال رفته بود با اشاره به دیدار روز گذشته تیمش برابر گل‌گهر سیرجان که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، اظهار داشت: به طور کامل مستحق کسب سه امتیاز بودیم، چرا که علاوه بر گلی که زدیم یکی از توپ‌هایمان به دیرک دروازه‌ برخورد کرد و چند موقعت گلزنی را هم از دست دادیم. با این حال با توجه به اینکه در زمین حریف به میدان رفتیم، کسب یک امتیاز نیز خوب است.

وی در مورد اعتراض کادر فنی گل‌گهر، خاطرنشان کرد: فدراسیون به ما گفته به این مساله ورود نکنیم و کارشناسان در این باره نظر می‌دهند. فیلم آن صحنه را دیدم و بازیکن حریف صد در صد روی بازیکن ما مرتکب خطای پنالتی شد. بگوویچ هم در بازی گفت که شما روی کمک داور فشار آوردید و به همین خاطر داور پنالتی اعلام کرده است.

کمالوند در مورد حضورش در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: بیش از ۷۰۰ میلیون تومان از باشگاه‌های مختلف تیم‌ها طلب دارم. از کمیته استیناف و تعیین وضعیت هم حکم می‌گیریم، اما اجرایی نمی‌شود. برای پولی که دریافت نکردیم مالیات دادیم و از طرفی ۳۰ میلیون هم به حساب کمیته تعیین وضعیت واریز کردم تا به این مشکلات رسیدگی کند.

وی افزود:‌ اگر شرایط اینگونه پیش رود یا باید به کنفدراسیون فوتبال آسیا و یا به مراجه قضایی خارج از فوتبال شکایت کنیم.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم در مورد بحث حرفه‌ای شدن باشگاه‌ها، گفت: کدام حرفه‌ای سازی؟ قرار بود که مجوز بازی به تیم‌ها را ندهند. آیا کارت بازی برای تیم‌ها صادر نشد؟ پس همه این حرف ها بیهوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha