۳ چهره جهانی مهمان ویژه مسابقات کاراته جام وحدت خواهند بود

ارومیه - ایرنا - دبیر هیات کاراته آذربایجان‌غربی گفت: کاسیس کونستانتینوس «Kassis Constantinos» رئیس کمیته فنی، خاویر اسکالانته «Javier Escalante» رئیس کمیته داوران و رولند «Roland» رییس اسپورت‌دیتا فدراسیون جهانی از مهمانان ویژه پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی ارومیه خواهند بود.

اسفندیار محمودی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پانزدهمین دوره مسابقات وحدت و دوستی کاراته با حضور ۲۵۰ ورزشکار خارجی و ۳۰۰ ورزشکار ایرانی در قالب ۱۴ کشور، دو تیم ملی الف و ب ایران و دو تیم از آذربایجان‌غربی در دو بخش کاتا و کومیته و در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ارومیه برگزار خواهد شد و ۱۲ عضو شورای داوران فدراسیون جهانی و ۱۵ داور ممتاز جهانی نیز در این رقابت‌ها قضاوت می‌کنند.

وی اضافه کرد: سمینار داوری با حضور مدرسان جهانی نیز در حاشیه این مسابقات برگزار و «خاویر اسکالانته»، رئیس شورای داوران فدراسیون جهانی به عنوان مدرس در دوره تئوری کاتا و کومیته حاضر خواهد شد.

پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته وحدت و دوستی روزهای ۲۷ تا ۳۱ شهریورماه در سرسرای شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.

چهاردهمین دوره مسابقات وحدت و دوستی ارومیه (اورمیا-اوپن) مرداد سال گذشته برگزار شد و ایران در هر سه رده سنی به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های ترکیه و جمهوری‌آذربایجان دوم و سوم شدند.

آمریکا، قزاقستان، فرانسه، اکوادور، برزیل، ترکیه و جمهوری آذربایجان از جمله کشورهای خارجی حاضر در دوره گذشته مسابقات بودند.

۹۹۳۹/۳۰۷۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =