۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۸
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83475020
۰ نفر

برچسب‌ها

مربی نساجی مازندران: بدنبال  شکست سایپا هستیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: به دنبال این هستیم تا با پیروزی مقابل شاگردان ابراهیم صادقی در تیم سایپا سه امتیاز کامل این دیدار را در هفته سوم لیگ برتر به دست آوریم.

«حسن بادامکی» در نشست خبری پیش از بازی سایپا و نساجی مازندران در هفته سوم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا با پیروزی مقابل شاگردان ابراهیم صادقی سه امتیاز کامل را به دست آوریم.

وی افزود: با توجه به وقفه‌ای که خاطر بازی تیم ملی در مسابقات لیگ برتر به وجود آمد، تلاش کادر فنی نساجی مازندران بر این بود که تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم. تمرینات خود را به طور منظم دنبال کردیم تا آمادگی‌مان حفظ شود.

مربی تیم فوتبال نساجی مازنداران خاطرنشان کرد: کارت بازی دو سه بازیکن ما هنوز صادر نشده و باشگاه در تلاش است تا کارت بازی آن‌ها صادر شده و بتوانند در هفته سوم مسابقات لیگ برتر ما را همراهی کنند.

بادامکی تصریح کرد: ما به مردم خوب مازنداران قول داده‌ایم با تمام وجود در مسابقات حاضر شویم تا دل آن‌ها را شاد کینم. آن‌ها لایق بازی‌های تماشاگر پسند و خوب هستند.

وی تاکید کرد: اعلام برناماه کامل مسابقات لیگ برتر کمک زیادی به مربیان می‌کند تا آن‌ها برنامه ریزی دقیقی برای آماده‌سازی تیم‌هایشان داشته باشند.

بادامکی در پایان گفت: نساجی به دنبال انجام بازی هجومی است و به طور حتم در مسابقاتی که به میدان می‌رویم هیچ وقت به دنبال دفاع کردن نیستیم.

«رضا مهاجری»مربی تیم فوتبال نساجی مازندران به دلیل اخراج در بازی قبلی از حضور در نشست خبری قبل از بازی با سایپا محروم بود و به همین دلیل «حسن بادامکی» کمک مربی این تیم در نشست خبری حاضر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =