۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۱
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83475006
۱ نفر

برچسب‌ها

بیانیه تهدیدآمیز هواداران افراطی پی‌اس‌جی خطاب ‌به «نیمار»

تهران- ایرنا- هواداران افراطی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با هشدار دادن به «نیمار» بابت تحقیر باشگاه با ابراز تمایل به رفتن به باسلونا در طول تابستان، اعلام کردند که "مسیر رستگاری برای مرد برزیلی بسیار بسیار طولانی است."

در آستانه بازگشت نیمار به ترکیب پی‌اس‌جی که هواداران از مدت‌ها پیش انتظارش را می‌کشیدند، فرقه افراطی طرفداران پی‌اس‌جی (Collectif Ultras) با انتشار بیانیه‌ای به مهاجم برزیلی هشدار دادند که که برای جلب دوباره توجه هواداران باید بهترین رفتار خود را در جریان این بازی به نمایش بگذارد.

نیمار بیشتر مدت تابستان را برای اعمال فشار بر باشگاه به منظور بازگشت به نیوکمپ سپری کرد و بر این اساس، با تاخیر به تمرینات تیم بازگشت.

علاوه بر این، وی در این مدت با اظهاراتی ناخوشایند، موجب دوچندان شدن خشم هواداران پی‌اس‌جی شد که از جمله آنها می‌توان به انتخاب پیروزی مشهور بارسا مقابل پی‌اس‌جی در لیگ قهرمانان به عنوان بهترین خاطره فوتبالی‌اش اشاره کرد؛ دیداری که اگرچه به عنوان یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌ها در خاطر کاتالان‌ها ماندگار شد اما تیم پاریسی همواره آن را با موجی از اندوه و خشم به یاد می‌آورد.

در بیانیه منتشر شده توسط افراطی‌های پی‌اس‌جی آمده است: او (نیمار) برای عملی شدن انتقالش به بارسا یعنی یکی از اصلی‌ترین رقبای ما در اروپا، استراتژی ارتباطی فاجعه‌باری را به کار بست و موجب شد تا دوستان و آشنایان وی به جای او حرف بزنند البته به غیر از زمانی که در مورد بهترین خاطره‌اش حرف زد!

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: و حالا در حالی که نه‌تنها عذرخواهی نکرده بلکه هیچ بیانیه علنی را نیز منتشر نکرده است، به زودی در پارک‌دوپرنس به میدان خواهد رفت و ما حق داریم که در مورد حضور وی در فصل آینده در پیراهن پی‌اس‌جی بیش از پیش مشکوک باشیم.

بر این اساس، ما به عنوان وفادارترین هواداران باشگاه، موظفیم تا به او نشان دهیم که اعمال و رفتار وی بدون عواقب نخواهد ماند؛ بنابراین ما از تمامی هواداران پاریسی که احساسات‌شان در مقطعی توسط نیمار جریحه‌دار شده، دعوت می‌کنیم تا به او نشان دهند که دیگر حق اشتباه کردن را ندارد و مسیر رستگاری بسیار بسیار طولانی است؛ البته ما مجموعه تیم را به خاطر اشتباهات یک بازیکن تنبیه نمی کنیم.

نیمار در جریان ۵۸ بازی با پیراهن پی‌اس‌جی، در مجموع ۵۱ گل به ثمر رسانده است اما مصدومیت‌های مداوم موجب شد تا این بازیکن از حضور در دیدارهای کلیدی پی‌اس‌جی در لیگ قهرمانان محروم بماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha