۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۶
کد خبرنگار: 1165
کد خبر: 83474961
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۰ جوان ارومیه‌ای در مسیر کارآفرینی مبتنی بر فناوری

ارومیه- ایرنا- معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: نخستین دوره تربیت کارآفرینان جوان با حضور  ۶۰ نفر از جوانان تحصیل‌کرده این استان برگزار شد.

امیر شهسوار جلاوت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره در سالن اجتماعات شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه به مدت چهار روز برگزار شد.
وی اظهار داشت: در این دوره هشت استاد برجسته کارآفرینی آذربایجان‌غربی طی ۳۰ ساعت کلاس‌ تئوری و ۳۰ ساعت کلاس عملی، دانسته های خود را به جوانان منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه این دوره با همکاری مشاوران کلینیک کسب و کار آذربایجان‌غربی برگزار شد، افزود: هدف از برگزاری این دوره، تربیت کارآفرینان جوان و ایجاد استارت آپ بوده است.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: علاقه‌مندان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالای ۱۸ سال می‌توانند در این دوره‌ها حضور یابند و حمایت از ایده‌ها و تشکیل استارت‌آپ ها و استقرار در مرکز خدمات کسب و کار شهرک فناوری ارومیه از مزایای حضور در این دوره هاست.
شهسوار افزود: اصول و مبانی کارآفرینی و اصول و فنون مذاکره بازاریابی، مدیریت مالی، قوانین و مقررات کسب و کار، اصول تهیه طرح کسب و کار، تجارت الکترونیک و اصول تیم‌سازی و تهیه طرح و پرورش ایده از سرفصل‌های این دوره بود.
وی گفت: در نظر داریم دوره تربیت کارآفرینان جوان را در سه شهرستان خوی، میاندوآب و بوکان نیز برگزار کنیم.
دوره تربیت کارآفرینان جوان از روز چهارشنبه هفته گذشته در شهرک فناوری ارومیه آغاز شده بود و امروز به کار خود پایان داد؛ 

در پایان به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره از طرف این شهرک صنعتی صادر شد.
۲۰۹۳/۹‪۹۱۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =