نتانیاهو برای بقای خود، به نابودی زودتر رژیم صهیونیستی کمک می‌کند

تهران- ایرنا- دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با بیان اینکه مبارزین فلسطینی باتمام توان برای دادن درس فراموش نشدنی به صهیونیست‌ها لحظه‌شماری می‌کنند گفت: نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند.

به گزارش دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، «حسین امیرعبداللهیان» روز شنبه اظهارات نسنجیده، انتخاباتی و تهدیدآمیز نتانیاهو نخست وزیر رژیم نامشروع صهیونیستی مبنی بر الحاق دره اردن و بخش مهمی از کرانه غربی به سرزمین‌های اشغالی را افشای بخشی از برنامه و نیات پلید آمریکا و صهیونیست ها با پوشش طرح باصطلاح معامله قرن خواند و این مواضع را بشدت محکوم کرد.

وی افزود: نخست وزیر جنجالی و کودک‌کش رژیم صهیونیستی را هیتلرک (هیتلر کوچک) جدیدی برای جهان توصیف کرد که قصد دارد در پناه حمایت‌های دولت ترامپ و لبخند و پول برخی سران  کشورهای نفتی، منطقه را به سمت جنگی فراگیر سوق دهد که با تصور کاملا نادرست نتانیاهو، کشورهایی درگیر آن جنگ شوند اما اسراییل در پناه حمایت آمریکا امن بماند.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار داشت: در صورت اقدام غیرقانونی و مغایر تمام قوانین بین‌المللی صهیونیست‌ها، ملت مبارز فلسطین و مقاومت در پاسخ به این بازی با آتش، به صهیونیست‌ها، درس بسیار بزرگی خواهند داد.  

امیرعبداللهیان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه اقدامی علیه نقض حقوق مشروع ملت فلسطین و تحقق حقوق مشروع آنها از جمله آزادی سرزمین اشغالی فلسطین، تشکیل کشور فلسطین در سرتاسر سرزمین‌های تاریخی و آزادی قدس شریف قویا حمایت می‌کند و از مجامع بین‌المللی مجالس و دولت ها و مردم آزاده جهان دعوت می کند برای حفظ صلح و ثبات جهانی و ممانعت از جنگ طلبی رژیم صهیونیستی و نیات شوم آن صرفا به صدور بیانیه اکتفا نکنند.

وی بیان کرد: نخست وزیر رژیم صهیونیستی و صهیونیست‌ها باید از رویاهای خود فاصله بگیرند و بدانند مبارزین فلسطینی و منطقه با تمام توان و تجارب اندوخته از جنگ ٣٣ روزه (حرب تموز) و جنگ های غزه، برای دادن درس فراموش نشدنی و تاریخی به صهیونیست‌ها لحظه شماری می کنند و نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسراییل کمک بزرگی می‌کند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =