نتایج انتخاب رشته متقاضیان  دانشگاه آزاد اعلام شد

تهران-ایرنا- نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد شرکت کننده در آزمون سراسری سال 98 اعلام شد.

به گزارش روز شنبه دانشگاه آزاد، نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 98 اعلام شد.

داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org با درج کد ملی و کد دسترسی کارنامه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند.

پذیرفته شدگان این دوره می توانند جهت اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش به اطلاعیه ای که در سامانه sanjesh.iau.ir قرار گرفته است، مراجعه کنند.

ولایتی درگذشت مرحوم عسگراولادی را تسلیت گفت

علی اکبر ولایتی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد با صدور پیامی، درگذشت حاج اسد الله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی  را تسلیت گفت.

متن پیام مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت حاج اسد الله عسگراولادی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، موجب تأسف و غم و اندوه همه یاران و علاقمندان انقلاب شد.

اینجانب این ضایعه را به خانواده معزز، دوستان و علاقه مندان آن مرحوم تسلیت عرض نموده، علوّ درجات و رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم»

راهنمای پذیرفته‌شدگان دوره بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اعلام شد

اهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

 شرکت کنندگان در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی http://www.azmoon.net از نتیجه آن مطلع شوند.

پذیرفته شدگان همه رشته ها باید شخصاً در روزهای دوشنبه و سه شنبه 25 و 26 شهریورماه 98 با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس http://www.sanjesh.iau.ac.ir و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسhttp://iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =