سفیر ایران در چین درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت

پکن- ایرنا- «محمد کشاورز زاده» سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین با انتشار پیامی، درگذشت «اسدالله عسگر اولادی» رییس سابق اتاق بازرگانی ایران و چین و از فعالان سیاسی و اقتصادی ایران را تسلیت گفت.

در این پیام که نسخه ای از آن روز شنبه به ایرنا دفتر پکن نمابر شد آمده است درگذشت شادروان آقای حاج اسدالله عسگراولادی، رییس سابق اتاق بازرگانی ایران و چین و از فعالان سیاسی و اقتصادی کشور، موجب تاسف و تاثر گردید. 

اینجانب، این ضایعه را به خانواده محترم، اعضای اتاق بازرگانی ایران و چین و همراهان ایشان در حزب موتلفه اسلامی، تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسالت می نمایم. 

به گزارش ایرنا اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی روز جمعه ۲۲ شهریور درگذشت، وی از جمعه هفته گذشته به دلیل بروز عارضه مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود.

اسدالله عسگراولادی متولد ۱۵ اسفند ۱۳۱۲ از اعضای قدیمی حزب موتلفه اسلامی و برادر مرحوم حبیب الله عسگراولادی از مبارزان دوران ستمشاهی بود، وی علاوه بر این عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =