۱۲ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد تهران توزیع شد

تهران-ایرنا- سرپرست کمیته امداد استان تهران از رشد ۱۶۷ درصدی کمک‌های مردمی به طرح احسان حسینی خبر داد و گفت: ۱۲ هزار و ۶۷۹ پرس غذای گرم از ابتدای ماه محرم تاکنون بین مددجویان توزیع شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه طرح احسان حسینی یکی از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که در ماه محرم و صفر اجرا می شود، اظهار داشت: در قالب این طرح اطعام، توزیع غذای گرم و سبد کالا برای خانواده های نیازمند انجام می‌شود.

وی گفت:‌ همچنین از ابتدای ماه محرم تاکنون یکهزار و ۳۹۹ سبد کالا نیز بین خانواده های تحت حمایت توزیع شد.
سرپرست کمیته امداد استان تهران با اشاره به کمک های مردم نیک اندیش استان برای طرح احسان حسینی گفت: تاکنون چهار میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال کمک مردمی در قالب اطعام نیازمندان، توزیع غذای گرم و تهیه سبد کالا هزینه شده که نسبت به سال گذشته ۱۶۷ درصد رشد داشته است.
پرپنچی به روش های کمک به طرح احسان حسینی اشاره و تصریح کرد: خیران می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح احسان حسینی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان تهران و همچنین از طریق تلفن ثابت ۷۳۵۵ گزینه ۱۴ و سپس گزینه ۳ پرداخت کنند.
وی همچنین از اعلام آمادگی ۵۸۴ نفر از خیران برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین  استان تهران خبر داد و گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون به ویژه در همایش شیرخوارگان حسینی، تاسوعا و عاشورای حسینی این تعداد از خیران برای حمایت از ۶۲۸ فرزند یتیم و محسنین اعلام آمادگی کرده اند.

تهرام/۷۲۴۷//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها