۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۲
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 83474556
۰ نفر

برچسب‌ها

نیکوکاران جهرمی به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند

شیراز-ایرنا-نیکوکاران شهرستان جهرم بیش از ۲ هزار بسته نوشت‌افزار و اقلام مدرسه‌ برای دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان تهیه‌ کردند.

مسئول مجمع خیرین مدرسه‌یار شهرستان جهرم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیش از یک‌ هزار کیف، ۲۰۰عدد کیف همراه با بسته‌های نوشت‌افزار و ۵۰۰برگ بن کمک هزینه خرید لباس و کفش بین یک هزار و  ۷۰۰دانش‌آموز جهرمی توزیع شده است.

علاوه بر موارد فوق بسته‌های مواد غذایی نیز که شامل برنج، گوشت، روغن، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر است در طول سال بین خانواده این دانش‌آموزان توزیع می‌شود.

۱۹۰دانش‌آموز به صورت ثابت و ۲هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز  به صورت فصلی تحت حمایت این مجمع قرار دارند.

مدیر دارالاکرام حضرت ابوالفضل جهرم نیز به خبرنگار ایرنا گفت: در آستانه‌ سال تحصیلی این مؤسسه برای ۳۰۰ دانش‌آموز بورسیه خود بسته‌های نوشت‌افزار و اقلام مدرسه‌ای به ارزش ۶۰۰میلیون ریال تهیه کرد.

مرضیه واثقی افزود: همچنین با حمایت خیران و تخفیف‌های فروشندگان، این مؤسسه برای ۳۵۰ نفر بسته‌های نوشت‌افزار و برای حدود ۲۵۰ دانش‌آموز کفش و برای حدود یکصد نفر کیف، تهیه شد.

وی با سپاس از از تمام خیرانی که در این امر خیر مشارکت کردند ابراز کرد: جذب کمک برای دانش‌آموزان همچنان ادامه دارد.

مدیر مؤسسه‌ خیریه ناتف(مجمع نیک‌اندیشان توسعه فرهنگ) نیز به ایرنا گفت: در سال ۹۷ برای ۳۰۰ نفر دانش‌آموز بی‌بضاعت کیف، کفش و نوشت‌افزار تهیه کرد و امسال نیز به همت خیرین این امر خداپسندانه محقق خواهد شد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

۹۹۱۰ / ۶۱۱۳

اخبار مرتبط