ایران برای کمک‌ به غیرنظامیان کشمیری اعلام آمادگی کرد

تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دو نامه جداگانه به روسای جمعیت‌های ملی هند و پاکستان، با توجه به تحولات اخیر کشمیر، برای ارائه کمک‌های بشردوستانه به غیرنظامیان آسیب دیده در این منطقه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ علی اصغر پیوندی در دو نامه جداگانه به رئیس جمعیت هلال احمر پاکستان و رئیس صلیب سرخ هندوستان نوشت: «احتراما بدین وسیله جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران احترامات فائقه خود را نسبت به جنابعالی و تمامی کارکنان و داوطلبان جمعیت هلال احمر پاکستان (هندوستان) اعلام می دارد.

وی در این دو نامه عنوان کرده است: همانگونه که مطلع هستید، بحران کشمیر و آخرین تحولات رخ داده در این منطقه، موجب ایجاد نگرانی های زیادی در خصوص وضعیت غیرنظامیان شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در این دو نامه تصریح کرده است: از این رو ما به عنوان یکی از اعضای نهضت بین المللی و همچنین براساس رسالت و ماموریتی که برعهده داریم، تعهد خود را به ارائه کمک و تقلیل آلام بشری غیرنظامیان آسیب دیده در این منطقه اعلام می داریم.

پیوندی در این نامه ها افزوده است: بنابراین، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری با جمعیت ملی شما در این زمینه است،  برای شما در انجام فعالیت های بشردوستانه آرزوی موفقیت می کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =