جهادگران ۱۵۰۰ مددجوی البرزی را درمان کردند

کرج - ایرنا - تیم ۵۰ نفره از پزشکان جهادگر با حضور در مناطق محروم شهرستان نظرآباد در استان البرز به ارائه خدمات درمانی به یک هزار و ۵۰۰ مددجوی زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان پرداختند.

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) البرز روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با ایام عزاداری سید و سالار شهیدان علی بن حسین(ع)، اردوی جهادی و درمانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله(عج) در مناطق حاشیه نشین و محروم شهرستان نظرآباد استان البرز مستقر شدند و مددجویان نیز از خدمات این گروه بهره‌مند شدند.

محمدمحمدی فرد افزود: در اجرای این طرح خدمات پزشکی در استان البرز بر اساس تشخیص پزشکان جهادی مددجویان نیازمند برای مراحل تکمیلی درمان به آزمایشگاه‌ها و مراکز تصویربرداری پزشکی معرفی شدند.

وی گفت: پزشکان جهادگر و نیکوکار با تخصص‌های داخلی، اورتوپدی، ریه، اطفال، چشم پزشکی، زنان و زایمان، مامایی، تغذیه و روان‌شناسی از ۱۶ الی ۲۱ شهریور به مددجویان خدمات پزشکی ارائه کردند.

محمدی فرد خاطرنشان کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی نیز تعداد ۴۰۰ مددجوی این نهاد از غذای نذری این گروه جهادی بهره‌مند شدند.

در سال‌های گذشته گروه‌های جهادی با همکاری بسیج سازندگی و به‌صورت افتخاری، تعمیر برخی واحدهای مسکونی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد البرز را نیز بر عهده گرفته بودند.

۵۳ هزار نفر به صورت دائمی زیرچتر حمایت های مالی و معنوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز هستند.

۸۰۲۹/6993

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =