۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۶
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 83474178
۰ نفر

برچسب‌ها

ارتقای درجه ۴۸ امدادگر جمعیت هلال احمر استان زنجان

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در نتیجه بررسی و ارزیابی پرونده امدادگران و نجاتگران هلال احمر این استان، درجه ۴۸ امدادگر در شاخص های تخصص و توانمندی، ارتقا یافت.

شهرام میرزایی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: هدف از این بررسی،  اعطا و ارتقا درجه امداگران ونجاتگران، سازماندهی، حفظ و نگهداری نیروهای عملیاتی است.
وی تاکید کرد: ایجاد انگیزه در امدادگران و نجاتگران به منظور رسیدن به مقاطع و درجات بالاتر، سطح بندی آنان بر مبنای تخصص و توانمندی امدادگر در هر رسته از تیم های عملیاتی از دیگر اهداف ارتقا درجه به شمار می رود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بانک اطلاعاتی و شناسنامه کامل و دقیق امداگران ونجاتگران برحسب درجات کسب شده به منظور سازماندهی برای انجام امور مربوط به امداد و نجات و فعالیت های داوطلبانه در این استان در دستور کار است.

میرزایی خاطرنشان کرد: بالابردن توان عملیاتی امداگران، استاندارد سازی مسیر ارتقای نیروهای امدادگر و نجاتگر داوطلب در هر رسته از تیم های عملیاتی جزو سیاست هاس مهم جمعیت هلال احمر است.  
وی اظهارداشت: انتظار می رود با ارتقای درجه امدادگران و نجاتگران، توان علمی و مهارتی امدادگران ونجاتگران در تخصص های مورد نیاز جمعیت در جهت پاسخگویی سریع و موثر به حوادث و سوانح افزایش یابد.

هم اکنون ۱۶ پایگاه امداد و نجات ثابت و موقت جمعیت هلال احمر زنجان در محورهای مواصلاتی این استان مستقر است.

۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =