۲۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۶
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83474130
۰ نفر

برچسب‌ها

تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب در جنوب لبنان

بیروت- ایرنا- تعدادی از جوانان لبنانی در راهپیمایی سیزدهمین روز محرم در نبطیه واقع در جنوب لبنان، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

به گزارش امروز(شنبه) شبکه المنار، تعدادی از جوانان نبطیه روز گذشته در مراسم سیزدهمین روز محرم، اشعاری را به صورت دسته جمعی و با مضمون بیعت با امام خامنه ای قرائت کردند.

همچنین در این مراسم "محمد رعد" رئیس فراکسیون "وفاداری به مقاومت" در پارلمان لبنان اظهار داشت: آمریکا نوک پیکان تروریسم و محور شرارت است که در قالب ادعای دمکراسی، حقوق انسان و مبارزه با تروریسم هر اقدامی بخواهد در راستای نقض حقوق بشر و حقوق ملت ها به ویژه در منطقه ما انجام می دهد.

** تحریم ها ارداه ما را قوی تر می کند

رعد تاکید کرد: آمریکا حامی تروریسم و پیش از همه تروریسم صهیونیستی و تکفیری است و تروریست ها را از نقاط مختلف جهان وارد منطقه کرد تا امنیت کشورها و ملت های آن را در معرض تهدید قرار دهد با این هدف که ملت های منطقه راهی جز تسلیم در برابر ظلم و استکبار و یا مواجه شدن با جنگ و تحریم و محاصره نداشته باشند، اما ما از همین جا و در مراسم عزاداری امام حسین (ع) شعار هیهات من الذله سر می دهیم.

وی تصریح کرد: تحریم و محاصره اراده ما را قوی تر کرده و با وحدت و انسجام بیش از پیش اعلام می کنیم ذلت نمی پذیریم و سازش نمی کنیم، ما فرزندان حسین (ع) هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha