تربیت دانش‌آموزان اراده‌ای همگانی می‌طلبد

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی در پیامی نوشت: بی‌شک سرمایه‌گذاری برای تربیت دانش‌آموزان و تلاش برای تربیت بهتر نونهالان این مرز و بوم، علاوه بر آموزش و پرورش، اراده همه نهادها و مردم را طلب می‌کند.

به گزارش ایرنا محمدعلی شجاعی، روز یکشنبه در پیامی که به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی و نیز هفته دفاع مقدس صادر کرد، افزود: فرزندان این مرز و بوم در سایه آموختن و تربیت، آینده‌سازان پرافتخاری برای میهن خود خواهند بود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی در این پیام با تبریک این ۲ متناسبت مهم به دانشآموزان و معلمان آورده است: آغاز سال تحصیلی را که امسال هم برای ما شاگردان مکتب حسینی بوی ماه محرم دارد، در حالی گرامی می داریم که در طول هشت سال دفاع مقدس دلیرمردان و زنانی با نثار جان و مال خود نگذاشتند ذره ای از این میهن اسلامی به دست متجاوزان بیفتد و این روحیه مقاومت را در سالهای دیگر در ابعاد مختلف توسعه دادند.

شجاعی همچنین با گرامی داشتن یاد تمامی شهدای دوران دفاع مقدس افزوده است: نام شهیدان هدایتگر ما به سرمنزل مقصود است و به عنوان شاگردان مکتب حسین (ع) افتخارمان تبعیت از ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

استاندار خراسان شمالی در پیام خود آرزو کرده است که سال جدید تحصیلی سالی پر از شادی، موفقیت و معنویت برای دانش‌آموزان این خطه باشد و پیشرفت تا قله های ترقی را توسط این آینده داران شاهد باشیم.

با آغاز مهرماه ۱۸۰ هزار دانش آموز در استان خراسان شمالی سال تحصیلی خود را آغاز خواهند کرد. 

۵۱۳۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =