۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۵
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83473905
۰ نفر

برچسب‌ها

مراسم روز تهران باشکوه‌تر برگزار می‌شود

تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران از برنامه‌ریزی برای برگزاری باشکوه روز تهران طی یک هفته (۱۲ تا ۱۸ مهرماه) با برنامه‌های متنوع در سطح پایتخت خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، احمد مسجد جامعی در نخستین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی روز تهران با حضور نمایندگانی از شورای اسلامی شهر و شهرداری تهران، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نامگذاری ١٤ مهر به عنوان روز تهران گفت: این روز مقارن است با تصویب‌شدن پایتختی تهران در متمم قانون مشروطیت و شورای سوم که این روز را به عنوان روز تهران نامگذاری کرد.

وی افزود: امسال نیز برای چهارمین سال تلاش می‌شود تا این روز را که رسالت آن آشنایی شهروندان با عناصر هویت شهری تهران است با شکوه‌تر از هر سال برگزار شود.

مسجد جامعی با بیان اینکه که امسال روز تهران را طی یک هفته و با یکی از موضوعات مهم شهری برگزار می شود،گفت: این برنامه‌ها از ١٢ تا ١٨ مهرماه با شعار « تهران ایرانیان » با مشارکت سازمان های مردم نهاد، شورایاری‌های محلات و نهادها و سازمان‌های مختلف در سطح پایتخت برگزار می‌شود.

وی گفت: این مراسم با هدف آشنایی شهروندان تهرانی به خصوص نسل جوان با معرفی عناصر هویت شهری تهران، نقاط و جاذبه های تاریخی و گردشگری تهران به مدت یک هفته همراه با برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و گردشگری همراه است که جزئیات و برنامه‌ها در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

تهرام/۷۲۴۴/۶۰۰۳

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha