خطیبی: هدفی جز پیروزی مقابل نماینده مشهد نداریم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به بازی خوب شاگردانش در ۲ هفته نخست لیگ گفت: برای کسب سه امتیاز به مصاف شهر خودرو می‌رویم.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی عصر جمعه در نشست خبری قبل از بازی در جمع خبرنگاران افزود: فردا مقابل تیمی به میدان خواهیم رفت که سرمربی خوشنامی دارد هم بازی قدیمی من نیز بود.

وی خاطر نشان کرد: شهر خودرو از تیم های خوب فوتبال کشور است و در رقابت های فصل قبل نیز با انجام بازی های خود سهیمه آسیایی گرفت.

خطیبی در مورد تعطیلات دو هفته ای لیگ برتر،  اضافه کرد: در این مدت روی نقاط ضعف و قدرت تیم کار کردم و نحوه بازی و کارآیی چند بازیکن را برای ملحق شدن به تیم زیر نظر گرفتم.

وی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم تیم اظهار کرد: بابک مرادی بدلیل مصدومیت از ناحیه دست تنها غایب بازی فردا مقابل شهر خودرو خواهد بود.  

خطیبی ابراز امیدواری کرد تا تیمش در بازی فردا دست پر میدان را ترک کند و به روندی که در ۲ بازی گذشته به آن دست یافته ادامه دهد.

وی از هواداران و رسانه ها خواست تا به تیم ماشین سازی اعتماد کنند و این امکان را برای مجموعه تیم فراهم کنند تا به هماهنگی برسند در این صورت کسب نتایج خوب در انتظار تیم خواهد بود.

دیدار تیم های ماشین سازی و شهر خودرو از هفته سوم لیگ برتر فوتبال  فردا شنبه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.  

۳۰۷۷/۹۸۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =