۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۵
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83473847
۰ نفر

برچسب‌ها

کالدرون: هدف ما حفظ قهرمانی پرسپولیس است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه حمایت هواداران مسئولیتم را سنگین‌تر می‌کند، گفت: چالش و هدف ما، حفظ قهرمانی و ارتقاء جایگاه پرسپولیس است.

«گابریل کالدرون» در پایان جلسه با «محمدحسن انصاری‌فرد»، اظهار داشت: من و مدیرعامل پرسپولیس، مسئولیت‌های مهمی در باشگاه داریم که باید هماهنگ باشیم. من داخل زمین و او خارج از زمین مسئولیت‌ها را به عهده داریم. تاکنون جلسات مثبتی با مدیرعامل داشته‌ام و هماهنگ بوده‌ایم و امیدوارم این همکاری به خوبی ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: مدیرعامل باید از همه موارد خبر داشته باشد و من دلم نمی‌خواهد او فقط روی سکو باشد و از بالا همه چیز را نظاره کند. ما باید در طول هفته هم با یکدیگر کار کنیم و دائم در تماس باشیم.

کالدرون گفت: وضعیت تیم خیلی خوب است. امیدوارم حمایت کامل از سوی تیم مدیریتی باشگاه صورت گیرد و من هم در حال ارتقای سطح فنی تیم هستم و سعی می‌کنم روز به روز تیم را به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر کنم. باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در پرسپولیس و تکرار قهرمانی را داریم.

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت هواداران از او، گفت: خوشحالم که هواداران همیشه تیم را حمایت می‌کنند، اما این موضوع مسئولیتم را بیشتر و سنگین‌تر می‌کند. همه ما اینجا هستیم که کار کنیم و به آنها قول می‌دهم که نهایت تلاشمان را برای خوشحالی‌شان به کار می‌گیریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =