چهار نمایش تازه در «پردیس تئاتر شهرزاد» روی صحنه می‌رود

تهران - ایرنا - چهار اثر نمایشی تازه از تاریخ ۲۴ شهریورماه سال جاری در «پردیس تئاتر شهرزاد» روی صحنه می‌رود.

بر اساس اعلام روز جمعه از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، در دور جدید اجراهای پردیس تئاتر شهرزاد؛ چهار اثر نمایشی تازه از کارگردانان مختلف در این مجموعه روی صحنه خواهد رفت.

آیین افتتاح نمایش «هر کسی یا روز می‌میرد یا شب، من شبانه روز» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان در تاریخ یکشنبه ۲۴ شهریورماه در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد برگزار خواهد شد و این نخستین اجرای این اثر نمایشی است که هر روز ساعت ۱۹ به صحنه خواهد رفت.

سجاد افشاریان، مرتضی درویش زاده، نیکـو بستانــی، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، امید سعیدی، سهیل کرمیـار، نیمـا خطیب شاد، علی مشایخـی، وحیـد حبیبیـان،  ثمیـن داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خان‌محمدی، کیمیـا فیضـی، نستـرن نعمتی، هانـی صادقـی، منصوره بنی احمد، نگـــار قربانـــی‌، اشکان غلامی، دیانا حق شناس‌، رضا ارژنگ، محمد رحمانیان، علی یوسفی و ستوده میرخلف زاده، بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

همچنین از سوی دیگر  نمایش«آلزا» به کارگردانی محمدرضا آگاه در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد از تاریخ ۲۴ شهریورماه اجراهای خود را آغاز می‌کند.

«آلزا» یک نمایشنامه اقتباسی است و مضمونی اجتماعی دارد. بازیگران آن جزو چهره‌های جوان در حوزه آثار نمایشی محسوب می‌شوند. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده نمایش «آلزا» هرشب ساعت ۱۹:۱۵ در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد شد.

شادی مهدی خانی، یگانه ماموریان، فرزانه نوشاد، سعید سلطانیان، مهدی کیان و سعید جاودان، بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‎پردازند.

گفتنی است نمایش تازه دیگری که در روزهای نخست فصل پاییز در پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت؛ تازه ترین نمایش سهراب حسینی با عنوان «زیبایی گاهی زن است» خواهد بود. این نمایش روایتگر داستان زندگی مرد و زنی است که اسیر اتفاق هایی می‎شوند.

هومن برق نورد و بهاره افشاری، بازیگران تازه ترین نمایش سهراب حسینی خواهند بود و این اثر نمایشی از تاریخ ۲۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ارکیده پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «ستاره ها خاموشند» عنوان اثر نمایشی تازه دیگری است که از تاریخ ۲۷ شهریورماه در سالن صنوبر روی صحنه خواهد رفت. این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و به روابط میان انسان‌ها می پردازد. سیدمسعود نورزاده کارگردانی این نمایش را بر عهده خواهد داشت و امید رهبر، هلیا حمیدی، امیر صیرفی، علی کیانی، حسین براتی، مهشید زبردست و .... بازیگران این نمایش را تشکیل می دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =