گل محمدی: انتظارم کسب پیروزی مقابل ماشین سازی است

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با اشاره به موفقیت‌های بازیکنانش در هفته‌های اول و دوم لیگ برتر گفت، موفقیت‌های بازیکنانم در این بازی‌ها، انتظار کسب سه امتیاز بازی را افزایش داده است.  

به گزارش ایرنا، یحیی گل محمدی عصر جمعه در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران افزود: بازی سختی پیش رو داریم.

وی خاطر نشان کرد: ماشین سازی بازی خوبی مقابل تیم های استقلال و سپاهان به نمایش گذاشت و نشان داد که تیم دست و پا بسته ای نیست و برای حریفانش خطرناک است.

گل محمدی اضافه کرد: حضور بعضی از بازیکنان در اردوی تیم امید که دیروز به جمع دیگر یاران تیم اضافه شدند هماهنگی تیم را کمی به مخاطره انداخت.

وی عنوان کرد: اتحاد و همدلی خاصی پس از پیروزی های هفته اول و دوم در تیم وجود دارد و بازیکنانم با روحیه مضاعفی که از این بردها کسب کرده اند برای گرفتن سه امتیاز بازی فردا نیز مصمم هستند.

گل محمدی اظهار کرد: دیگر تیم های حاضر در لیگ برتر در این فصل از امکانات و نفرات خوبی بهره می برند و رقیب اصلی برای ما هستند از این رو بازیکنانم در تمامی بازی ها با غیرت و همت به میدان می روند.

دیدار تیم های ماشین سازی و شهر خودرو از هفته سوم لیگ برتر فردا شنبه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.   

ماشین سازی و شهر خودرو به ترتیب با کسب امتیاز ۶ و ۳ در جایگاه های دوم و هشتم جدول جای دارند.

۳۰۷۷/۹۸۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =