کلاهبرداران ۲۷ میلیارد ریالی در مسجدسلیمان دستگیر شدند

اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۲ کلاهبردار که در شهرستان مسجدسلیمان با جعل دسته چک با هویت فردی دیگر ۲۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کردند ، دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده روز جمعه با بیان این خبر اظهار داشت: ۲ کلاهبردار با استفاده از مدارک هویتی فردی دیگر و گرفتن دسته چک در نقاط مختلف کشور اقدام به کلاهبرداری می کردند که به همین دلیل موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: صاحب چک پس از احضار پلیس از چک های صادر شده اظهار بی اطلاعی کرد که به دنبال آن کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مسجدسلیمان با  تحقیقات تخصصی ۲ کلاهبردار را که با جعل مهر ۲ اداره خصوصی و دولتی با مدارک هویتی فردی دیگر، دسته چک تهیه و با خرید لوازم ساختمانی تحت عنوان پیمانکار کلاهبرداری می کردند، شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به کلاهبرداری مبلغ ۲۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تحت عنوان پیمانکار در شهرستان مسجدسلیمان و همچنین استان های کرمان، اصفهان، یزد، شهرکرد و همدان از ۶ نفر اعتراف کردند.

وی بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده  به دادسرا معرفی و پس از تفهیم اتهام با دستور مرجع قضایی روانه زندان شدند.

۹۵۹۴/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =