پیش بینی حضور حدود ۷۰ هزار مازندرانی در راهپیمایی اربعین

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت که بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته حدود ۷۰ هزار نفر از این استان در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، مهدی رازجویان در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود که بر همین اساس هم برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات شهری یکپارچه و دیگر اقدمات لازم انجام شده است.

وی با اعلام این که مراسم اربعین حسینی یکی از مهم ترین مراسم مذهبی است و استانداری مازندران برنامه ریزی جدی در این راستا دارد، گفت: درصدد هستیم با تصمیم گیری مناسب و برنامه ریزی منسجم شاهد حضور پررنگ مردم در کربلا معلی و اربعین امسال باشیم.

رازجویان با اظهار این که با توجه به حذف صدور روادید انتظار می رود جمعیت بیشتری در اربعین امسال نسبت به سال گذشته حضور پیدا کنند، افزد: پرچم یکرنگ جهت شناسانده شدن حضور زائران استان در نظر گرفته شده است تا کار ساماندهی ، استقرار و اسکان زایران استان تسهیل شود.

معاون استاندار مازندران از پیش بینی ۱۶ موکب برای زائرین حسینی در کربلا خبر داد و گفت که با توجه به افزایش احتمالی زائرین پیش بینی می شود تعداد موکب های حسینی افزایش پیدا کند.

سال گذشته بیش از ۵۵ هزار مازندرانی برای حضور در اربعین حسینی در کشور عراق ثبت نام و روادید دریافت کردند. 

۷۳۳۵/۱۶۵۴

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha