حریفان جهانی چهار کشتی‌گیر ایران مشخص شدند

تهران - ایرنا - قرعه کشی چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان برگزار و حریفان چهار نماینده ایران مشخص شدند.

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، امروز (جمعه) در شهر «نورسلطان» قزاقستان برگزار شد و حریفان ناصرپور، دلخانی، کاویانی نژاد و عبدولی مشخص شدند. این مسابقات از فردا (شنبه) آغاز خواهد شد.

قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۰ نفر حضور دارند «پویا ناصرپور» در دور نخست به مصاف «شریف کلیچ» از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با «الهام بهرام‌اوف» قهرمان آسیا از ازبکستان سرشاخ خواهد شد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۸ شرکت کننده حضور دارند، «میثم دلخانی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با «استپان ماریانیان» دارنده مدال طلای جهان از روسیه کشتی می گیرد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم «امین کاویانی‌نژاد» در دور اول با «لوری لومادزه» از گرجستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان «سانان سلیمان‌اوف» از جمهوری آذربایجان و «دومینیک اتلینگر» از کرواسی می رود. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۳ نفر حضور دارند «سعید عبدولی» پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان «سینگ هارپرت» از هند و «پیتر نوواک» از جمهوری‌چک می رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =