۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83473766
۰ نفر

برچسب‌ها

فتحی: شرایط شهرآورد باید یکسان باشد

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به صحبت‌های مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر اینکه شرایط اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ درشهرآورد رفت فراهم نیست و در بازی برگشت اجرایی می‌شود، گفت: شرایط شهرآورد رفت و برگشت باید یکسان باشد.

ساعاتی قبل «محمدحسن انصاری‌فرد» مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد که قانون ۹۰ به ۱۰ در شهرآورد رفت پایتحت اجرا نمی‌شود، چرا که امکان تفکیک هواداران پرسپولیس از استقلال وجود ندارد اما آن‌ها با استفاده از صدور کارت هواداری و ثبت اطلاعات هواداران در شهرآورد برگشت، این قانون را اجرا می کنند.

در پی این اظهارات، «امیرحسین فتحی» مدیرعامل استقلال، اظهار داشت: بر مبنای درخواست باشگاه استقلال شرایط برگزاری داربی رفت با برگشت باید یکسان باشد. هر کدام از شرایط ۹۰ به ۱۰ یا تقسیم جایگاه تماشاگران به صورت مساوی در بازی رفت اجرا شود، بازی برگشت هم باید به همان شکل انجام شود.

وی افزود: برگزاری شهرآورد رفت در روز غیر تعطیل هم به این معنی است که بازی برگشت هم باید در یک روز غیر تعطیل برگزار شود.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: حقیقت این است که اجرای طرح ۹۰ به ۱۰ هرچند که براساس مصوبه سازمان لیگ در ظاهر به باشگاه‌ها واگذار شده اما به موافقت‌ها، هماهنگی‌ها و زیرساخت‌هایی نیاز دارد و تصمیم گیرنده اصلی در این مورد تنها باشگاه میزبان نیست. لازمه اجرای طرح ۹۰ به ۱۰ در داربی ایجاد بستر مناسب از سوی ۲ باشگاه و همچنین سایر عناصر برگزار کننده است.

شهرآورد رفت پایتخت روز ۳۱ شهریورماه به میزبانی استقلال و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =