۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۶
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83473749
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم بهترین ناظر در پیشرفت طرح‎ها هستند

خرم آباد - ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت: مردم بهترین ناظر برای پیشرفت طرح‎ها هستند زیرا می دانند چگونه برای شهر خود دلسوزی کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر به جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان  اشاره کرد و یادآورشد: فرماندار پلدختر در این جلسه مطالبی را بیان کرد که عین واقعیت است و انتظار می رود ، مصوبات آن عملیاتی شود.

وی افزود: به گفته فرماندار پلدختر  احتمال نفوذ سیلاب به پلدختر در نخستین بارندگی شدید دور از انتظار نیست.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه کار لایروبی رودخانه کشکان در شهرستان پلدختر ضروری است گفت: مردم سیلزده پلدختر پس از ۶ ماه  آرام ، آرام به آرامش می رسند.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: پل موقت که ارتش جمهوری اسلامی ایران در یک مقطع حساس آن را نصب و به داد مردم پلدختررسید و ارتباط بخش شرقی و غربی را برقرار کرد ، امروز نیز جمع آوری این پل ، برای احداث دیواره ساحلی در این قسمت کار ارتش است.

وی افزود: این پل در محل ورود ، سیلاب به خیابان هفتم تیر و میدان شهید بهشتی نصب شده که منطقه حساسی است با این وجود هنوز کاری در آن صورت نگرفته و انتظار می رود ، ارتش ورود پیدا کند تا با جمع کردن پل کارشمع کوبی دیواره ساحلی شهر پلدختر در این منطقه آغاز و شاهد اتفاقات ناگواری در بارندگی ها نباشیم .

  ۷۲۷۲/۶۰۶۰  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =