۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۳
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83473745
۱ نفر
امام جمعه فردیس: تدابیر رهبری توطئه‌های آمریکا را  خنثی کرد

کرج - ایرنا - امام جمعه فردیس گفت: تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری و مقاومت ملت ایران اسلامی تاکنون سبب بر باد رفتن تمام نقشه‌های شیطان بزرگ آمریکا شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علیاکبر ایمانی در خطبههای این هفته نمازجمعه شهرستان فردیس افزود:  آمریکایی ها در هر کجا ورود پیدا کردند جز شکست چیزی عایدشان نشده است.

وی با بیان اینکه معامله قرن یعنی هشت میلیون آواره فلسطینی حق بازگشت نداشته باشند ، اظهار داشت: روزنامه الاخبار فاش کرد آمریکا با کانادا توافق کردند 100 هزار آواره فلسطینی که 40 هزار نفر در لبنان و 60 هزار نفر در سوریه زندگی می کنند و متعهد شوند که دیگر فلسطینی نیستند.

ایمانی گفت: نتیجه 26 سال مذاکره با رژیم اسرائیل این بوده و آن چیزی که سبب شده اسرائیل را وادار به عقب نشینی کند قدرت اسلحه و نظامی است.

امام جمعه شهرستان فردیس گفت: این مذاکرات نبود که آمریکایی را بر سرجای خود بنشاند و اروپایی ها به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکردند.

وی معتقد است که این مذاکرات هیچ نتیجه ای در بر نداشت و آن قدرت بازدارندگی ملت ایران و نفوذ منطقه ای  و همکاری و همراهی حزب الله و انصارالله باعث شد تا آمریکایی ها سرجای خود بنشیند.

ایمانی افزود: الان هم می گویند آماده مذاکره با کشور ایران هستیم بدلیل این که در سر میز مذاکره می توانند زورگویی و با اولتیماتوم و خط و نشان کشیدن به خواسته های خود برسند و در میدان عمل نمی توانند کاری انجام دهند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها می گویند ایران حق استفاده از اورانیوم ندارد ، افزود: آمریکا 15 ماه از برجام خارج شد طی این مدت قدم های اول را محکم برنداشتیم.

وی اظهار داشت: بعد از 15 ماه دولت و شورای امنیت ملی به حرف مقام معظم رهبری رسیدند و متوجه شدند که طبق فرمایشات رهبری آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند .

7413/6993

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =