صدای فتنه جدید از توافق آمریکا و طالبان به گوش می‌رسد

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: از توافق آمریکا و گروهک طالبان افغانستان صدای فتنه جدید به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی محمد لروند در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگاور اظهار داشت: نتیجه سلسله مذاکرات ایلات متحده و طالبان ایجاد گروهک جدید تروریستی همچون داعش در اطراف کشورمان است.
او با بیان اینکه سردمداران استکبار جهانی تصمیم گرفته اند، پنج هزار نفر از جاسوسان سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) را از این طریق به منطقه بفرستند، تاکید کرد: مردم مجاهد افغانستان باید خط قرمزها را بشناسند و با بصیرت با اینگونه فتنه ها برخورد کنند.
خطیب جمعه کنگاور در ادامه سخنان خود از آیین های عزاداری و سوگواری مردم ولایتمدار کنگاور که به نحو شایسته و باشور و شعور برگزار شد، تقدیر کرد و بیان داشت: امسال شاهد حضور کمتر علم ها و نظم بیشتر هیات ها و دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی بودیم و امیدواریم در سال های آینده این آیین ها بهتر برگزار شود.
وی همچنین در ادامه از دادستان کل کشور خواست مدیر شبکه نسیم که تصمیم به پخش مجدد برنامه خندوانه به کارگردانی رامبد جوان را دارد و هنرپیشه هایی که به اهل بیت توهین می کنند، برخورد جدی کند.
حجت الاسلام لروند در پایان از عشایر بزرگ رحمتی که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی امسال بیش از ۳۰۰ میلیون ریال برای رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان به دفتر امام جمعه کنگاور کمک کردند، تشکر و قدردانی کرد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶