آمریکا و اروپا هدفی جز در هم شکستن مقاومت ملت ایران ندارند

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان قرچک گفت: آمریکا با سیاست تهدید و اروپا با سیاست تطمیع، هدفی جز در هم شکستن مقاومت ملت ایران را دنبال نمی‌کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حجت‌الله اسماعیلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قرچک اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، مذاکره با آمریکا سم است و تجربیات تلخ گذشته در اعتماد به آمریکا، این فرمایش رهبری را بار دیگر به اثبات می‌رساند.

وی تصریح کرد: باید توجه داشت که ارائه درخواست مذاکره از سوی آمریکا، نشان از قدرت ایران و قرار گرفتن آنان در موضع ضعف است و نباید با واسطه‌گری برخی از کشورها، از این موضع قدرت کوتاه آمد.

اسماعیلی تأکید کرد: رمز اصلی پیروزی ملت ایران بر استکبار جهانی، منطق مقاومت و ایستادگی با تأسی از فرهنگ عاشوراست، فرهنگی که تمامی عدالت خواهان دنیا را به به هم پیونده داده و شبکه بین المللی مقاوت را ایجاد کرده است.

وی گفت: امروز حزب‌الله در لبنان، انصارالله در یمن، حشد الشعبی در عراق، دفاع وطنی سوریه فاطمیون، زینبیون، حیدریون در افغانستان و پاکستان و دیگر گروه‌های مقاومت در منطقه در حال شکل گرفتن است که منبع تمامی آنها، انقلاب اسلامی ملت ماست که ریشه در فرهنگ عاشورا دارد.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: عاشورا باعث تداوم مبارزه جبهه حق علیه باطل شد و اگر عاشورا نبود؛ از اسلام، قرآن، پیامبر و تمامی مقدسات اثری باقی نمی‌ماند.

وی افزود: الگوی اصلی ما در برون رفت از موانع پیشرفت، منطق امام حسین(ع) در ایستادگی در برابر دشمن است.

تهرام/۶۰۰۳/۷۲۵۴
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =