۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۵
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83473677
۰ نفر

برچسب‌ها

نفوذ ایران در منطقه، افول آمریکا را سرعت بخشیده است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: نفوذ ایران و اقتدای بسیاری از رهبران جنبش‌های اسلامی منطقه به رهبر معظم انقلاب، افول آمریکا را سرعت بخشیده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین اظهارداشت: تحولات صورت گرفته در جهان اسلام و تشیع و مواضع قاطع رهبران جنبش‌های اسلامی، به ویژه سیدحسن نصرالله که از رهبر معظم انقلاب به عنوان عمود خیمه حسینی و از ایران به عنوان محور جهان اسلام یاد کرد، نشان از نفوذ بی بدیل جمهوری اسلامی در منطقه دارد.

وی افزود: حضور رهبر جریان صدر عراق در مراسم روضه‌خوانی رهبر معظم انقلاب و قرار گرفتن وی در کنار ایشان و سردار سلیمانی، این پیام را به جهانیان مخابره کرد که عراق نیز امروز در جبهه مقاومت و در کنار ایران قرار گرفته، همچنان که سخنگوی انصارالله یمن پیوند خودشان را با رهبر انقلاب به صراحت اعلام کرد.

محمودی با اشاره به برکناری جان بولتون از سمت مشاوره رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز ترامپ نیز فهمیده که سیاست‌های ضد ایرانی جان بولتون به کار آمریکا نمی‌آید و این یعنی شکست در برابر مقاومت ملت ایران.

وی تأکید کرد: تمامی این اتفاقات نشان از نفوذ ایران در منطقه و افول قدرت آمریکا دارد، دوران قدرت نمایی سران آمریکا به سر رسیده و به زودی زمان مرگ سیاست‌های استکباری آمریکا فرا می‌رسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: تا زمانی که سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران باقی است، مردم ایران اجازه مذاکره هیچ مقامی را در هر لباسی با آمریکا نمی‌دهد، مردم از مسئولان و مدیران کشور انتظار دارند که تنها بر روی مشکلات داخلی کشور متمرکز شده و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.

وی در پایان از برگزاری با شکوه مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و اقامه نماز ظهر عاشورا تقدیر کرد.
 

امام جمعه خیرآباد: دشمنان با حاشیه‌سازی در صدد گمراه کردن مسئولان هستند

حجت الاسلام جعفر طزری نیز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خیرآباد ورامین اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره در توصیه‌های خود به دولت‌مردان فرمودند؛ مراقب حواشی که آنان را از مسائل اقتصادی و فرهنگی جامعه دور می‌کند، باشند.

وی افزود: یکی از ترفندهای دشمن در مواجه با نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد مسائل حاشیه‌ای است که هر چند وقت یک‌بار به ویژه در آستانه انتخابات به آن دامن می‌زند تا مسئولان از مسائل اصلی جامعه دور شوند.

طزری تأکید کرد: امروز بر همگان عیان است که مشکلات اقتصادی و فرهنگی اولویت اول نظام است، حال آن که عده‌ای به جای آنکه به دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان و فراهم کردن ابزار ازدواج باشند به بهانه‌های مختلف، بحث‌های درجه چندم را مطرح کرده و چنان فضای جامعه را غبارآلود می‌کنند که پای بیگانگان را به مسائل داخلی کشور باز می‌کنند.

وی با تقدیر از تلاش دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی گفت:  برخوردهای قاطع دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی، امید را در جامعه زنده کرده، لذا از دستگاه قضا می‌خواهیم با کسانی که با دروغ و شایعه، فضای جامعه را متشنج می‌کنند با قاطعیت برخورد کند.

تهرام/6003/7254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =