امروز ندای «هل من ناصر ینصرنی» همچنان زنده است

قم ـ ایرنا ـ رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: امروز ندای «هل من ناصر ینصرنی» همچنان حی و زنده بوده و از سمت حضرت بقیه الله الاعظم بلند است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر مقدس قم  افزود: فریاد «هل من ناصر ینصرنی» حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برای شخص خودشان نبوده، زیرا ایشان طالب و عاشق شهادت است، بلکه این فریاد در حقیقت تقاضای یاری و کمک برای امام عصر و زمان در همه دوران هاست.

وی در ادامه افزود: حضرت امام حسین(ع) به عنوان رهبر و امام امت از مردم طلب یاری کرد، اما کسی ایشان را یاری نکرد تا به شهادت رسید، اما پس از ایشان این فریاد در جامعه اسلامی ادامه دارد و امروز از سمت حضرت ولیعصر(عج) به گوش می رسد.

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: کسانی که جان و مال خود را در ازای بهشت به پروردگار متعال واگذار کرده اند، تحویل گیرنده آن پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) هستند و امروز حضرت ولیعصر(عج) مولای مؤمنان است.

وی در پایان با اشاره به ادعیه و فرازهای بلند زیارت عاشورا، فراز «مع امام منصور» را وابسته به همان ندای «هل من ناصر» دانست و گفت: انقلاب اسلامی فراخوانی برای همه مؤمنان و آزادیخواهان جهان برای یاری رساندن به امام زمان(عج) است.

۸۱۴۶/ ۶۱۳۳/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =