کمک به هم‎پیمانان انقلاب سرمایه‎ گذاری برای امنیت کشور است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: کمک به هم‎پیمانان جمهوری اسلامی در نقاط مختلف دنیا به منزله سرمایه ‎گذاری برای تامین امنیت کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه شهر ایلام افزود: در کنار اقتدار نظامی جمهوری اسلامی، وحدت و انسجام ملی و حضور رهبری، حمایت همه جانبه هم پیمانان نظام نیز عامل بازدارنده در مقابل دشمنان است.

وی تاکید کرد: هنگامیکه هم پیمانان جمهوری اسلامی اعلام می کنند که در صورت تعرض دشمنان به ایران از کشورمان دفاع می کنند به طور قطع قدرت بازدارندگی و تامین امنیت کشور افزایش می یابد.

امام جمعه ایلام گفت: دشمنی که برای ملت ایران رجز می خواند و به حمله نظامی تهدید می کرد امروز در مقابل دفاع و عزم هم پیمانان ما حالت انفعال به خود گرفته و عقب نشینی کرده است.

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه کمک به هم پیمانان راهبردی  امری مرسوم در تمام دنیاست اضافه کرد: این روند آنچنان تاثیرگذار بوده است که مشاور امنیت ملی آمریکا بوسیله ترامپ عزل می شود.

وی یادآور شد: ترامپ که سال گذشته در جمع تعدادی ضد انقلاب قول داد اجازه نمی دهد جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی خود را جشن بگیرد اکنون ناچار است مشاور خود را عزل کند.

وی تاکید کرد: با این وجود مسئولان نباید این عزل را چراغ سبز دشمن برای مذاکره تلقی کنند.

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به خودسوزی دختر موسوم به آبی، گفت: این حادثه باعث تاسف بوده و بسیار دردناک است اما ارتباطی به حضور زنان در ورزشگاه ها ندارد.

وی اظهار کرد: مشکل اصلی جوانان حضور یا عدم حضور در ورزشگاه ها به عنوان تماشاچی نیست و باید مشکلات آنها در زمینه بیکاری و تورم حل شود.

خطیب جمعه ایلام با بیان اینکه عزاداری امام حسین(ع) بهترین پناهگاه و سنگری است که امنیت ایمان انسان را تامین می‌کند، یادآور شد: مراسم عزاداری عاشورای حسینی(ع) امسال پرشورتر از همیشه برگزار شد و در تمام دنیا پرچم حسین‌بن‌علی برافراشته شد.

۶۰۳۲/۶۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =