۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۷
کد خبرنگار: 2581
کد خبر: 83473615
۰ نفر

برچسب‌ها

ملت ایران با تاسی از مکتب عاشورا فشارهای اقتصادی را پشت سر می‌گذارد

گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه موقت گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: ملت ایران با تاسی از مکتب عاشورای حسینی (ع) تمام فشارهای اقتصادی و تحریم‌های حاکم بر کشور را با موفقیت پشت سر گذاشته و دست به دست دشمن نمی‌دهد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی حکیمی در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نمازجمعه گنبدکاووس با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان از طریق ماهواره و فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی اظهار داشت: ملت ایران همواره با پیوند خوردن با امام حسین (ع) و عاشورا پیروز میدان تمام توطئه‌افکنی‌های دشمنان است.  

وی با بیان اینکه دشمنان با آگاهی از اینکه مسلمانان بویژه شیعیان دست به دست ظالم و ستمگر نمی‌دهند، خاظرنشان کرد: با توجه به این موضوع، آنها از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز تحریم‌ها و توطئه‌های مختلفی از جمله هشت سال جنگ تحمیلی، کودتا و ترور شخصیت‌های نظام را علیه ایران اسلامی انجام دادند.

امام جمعه موقت گنبدکاووس ادامه داد: ملت ایران با پیروی از مکتب عاشورا تاکنون تمام توطئه‌ها را دفع کردند و به طور قطع فشارهای اقتصادی که آخرین حربه دشمنان هست را نیز با موفقیت پشت سر خواهند گذاشت.   

وی با قدردانی از حضور پرشور ملت ایران در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) اظهار داشت: برگزاری عزاداری‌های پرشور در سراسر کشور، تیری بر چشم دشمنان بود که فکر می‌کنند می‌توانند ملت ایران را از اعتقاداتشان دور کنند.  

حجت الاسلام حکیمی با اشاره به تلاش دشمن با واسطه قراردادن فرانسه و قول‌های دروغین برای درست کردن رابطه گفت: با توجه به بدعهدی دشمن در انجام تعهدات برجامی، برنامه گام سوم کاهش تعهدات برجامی در دستورکار جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.  

وی تاکید کرد: دشمن تلاش دارد محور مقاومت را بشکند اما ایران با آنچه در توان دارد در راس محور مقاومت ایستاده و ملت ایران همواره بر داشته‌های خود تکیه می کند و در نهایت محور مقاومت است که پیروز می شود.

امام جمعه موقت گنبدکاووس گفت: بررسی تاریخ نشان از آن دارد که هر کس دست در دست خدا دارد به موفقیت رسیده و در غیر این صورت دست‌نشانده شیطان می شود، همانند افرادی که سوابق انقلابی بسیار در کارنامه خود داشتند اما با پیروی از شیطان در مقابل امام راحل و رهبری قرار گرفتند.

۳۰۴۲/۱۸۶۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =