۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۲
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83473596
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در نقاط مختلف کرمانشاه افزایش می‌یابد

کرمانشاه- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش تدریجی دمای هوا در نقاط مختلف استان تا اواسط هفته آینده خبر داد.

علی محمد زوراوند روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش بینی می شود دمای هوا از فردا (۲۳ شهریور) تا سه شنبه، بین ۲ تا سه درجه افزایش یابد.

وی با بیان اینکه حداکثر دمای امروز شهر کرمانشاه به ۳۲ درجه بالای صفر می رسد، افزود: این دما برای روز شنبه به ۳۳ درجه و برای دوشنبه با سه درجه افزایش نسبت به امروز به ۳۵ درجه خواهد رسید.

زراوند تصریح کرد: در این مدت همچنین شاهد افزایش یک تا ۲ درجه ای دمای شبانه نیز خواهیم بود به گونه ای حداقل دمای امشب کرمانشاه به ۱۳ درجه و برای دوشنبه شب به ۱۵ درجه بالای صفر می رسد.

معاون هواشناسی استان کرمانشاه همچنین گرمترین نقطه استان طی امروز را سومار با ۳۷ و قصرشیرین با ۳۶ درجه بالای صفر عنوان کرد و گفت: خنک ترین مناطق استان طی روز هم پاوه و گواور هرکدام با دمای ۲۸ درجه بالای صفر خواهند بود.

وی تصریح کرد: برای امشب نیز سومار با ۲۶ و قصرشیرین با حداقل دمای ۲۳ درجه بالای صفر گرمترین و اسلام آبادغرب با ۹ و حمیل با ۱۰ درجه بالای صفر خنک ترین نقاط استان خواهند بود.

زواروند همچنین در خصوص وضعیت جوی هفته پیش رو نیز گفت: هوای استان تا روز یکشنبه صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد غالباً ملایم پیش بینی می شود.

معاون هواشناسی کرمانشاه خاطرنشان کرد: از روز دوشنبه تا چهارشنبه با عبور امواج ناپایداری از جو منطقه شاهد تقویت وزش باد و همچنین افزایش ابر در سطح استان خواهیم بود.

۷۴۵۸/۸۰۶۶