۲۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83473577
۰ نفر

برچسب‌ها

اتحاد راه نجات جهان اسلام است

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نجات و عزت جهان اسلام نیازمند اتحاد اسلامی، شناخت و مقابله با دشمن اصلی است.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: کشورهای اسلامی باید از رژیم اشغالگر قدس، آمریکا و اتحادیه خبیث اروپا دوری کنند.

وی بیان کرد: برخی از کشورهای عربی به جای اتحاد با کشورهای اسلامی با سران کشورهای اتحادیه اروپا و رژیم اشتغالگر متحد میشوند که این خلاف سنت رسول خدا است.

صفایی بوشهری شکست سنگین رژیم اشغالگر قدس از حمله های هوایی و پهبادی حزب الله لبنان به تمام جهان و بویژه مسلمانان تبریک گفت.

وی یادآورشد: رژیم اشغالگر قدس فکر میکرد با پشتیبانی آمریکا و اروپایی ها بویژه انگلیس در حمله به مواضع حزب الله لبنان میتواند زهر چشم بگیرد اما گذشته از اینکه موفق به این مهم نشد خودشان نیز ترسیده و به زیرزمین ها پناه بردند.

خطیب نماز جمعه بوشهر گفت: آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس همین است که کشورهای عربی می بینند و این کشوها باید بدانند که عزت و پیشرفت شان تنها در سایه اتحاد با کشورهای اسلامی محقق می‌شود.

وی همچنین با تقدیر از قوه قضاییه افزود: مردم از برخورد قاطع این قوه با مفاسد اقتصادی و دانه درشت ها حمایت و خواهان تداوم این روند هستند.

صفایی بوشهری افزود: در این راستا باید به شدت با دانه درشت ها و رانت خوارهای از ابتدا انقلاب در هر لباس و مقامی برخورد قاطع صورت گیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن فصل بازگشایی مدارس گفت: در مرحله نخست هیات دولت و بویژه آموزش و پرورش برای آماده سازی این مراکز از لحاظ ساختمانی، تجهیزات و آزمایشگاه اهتمام جدی داشته باشند.

صفایی بوشهری تاکید کرد: علاوه بر آموزش و پرورش سایر دستگاه ها و مردم نیز در کمک به دانش آموزان کم بضاعت توجه جدی کنند.

وی گفت: بسیاری از دانش آموزان و حتی برخی از دانشجوها برای آغاز سال تحصیلی مشکل مالی دارند که تمامی دستگاه ها و مردم باید با شناسایی و کمک به آنها نگذارند دانش آموز و دانشجویی سال تحصیلی خود را با غم و اندوه و خجالت آغاز کند.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =